Menu

BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015

725 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
BRILONER LED nabíjecí stolní lampa 13 cm, 2W, 150 lm, černá-zlatáElegantní design a mobilní osvětlení pro každý interiér i exteriérObjevte stylovou LED stolní lampu BRILONER v černozlatém provedení, která je díky vestavěnému akumulátoru... Celý popis

Informace o produktu BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015

Na níže uvedených eshopech se prodává BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 v akci?


725 Kč



Produkt BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 z kategorie LED stolní lampy do ložnice si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 725 Kč.

Informace o BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015


BRILONER LED nabíjecí stolní lampa 13 cm, 2W, 150 lm, černá-zlatáElegantní design a mobilní osvětlení pro každý interiér i exteriérObjevte stylovou LED stolní lampu BRILONER v černozlatém provedení, která je díky vestavěnému akumulátoru ideálním řešením pro flexibilní osvětlení vašeho domova i venkovních prostor. Kompaktní rozměry (Ø 13 cm, výška 13,5 cm) umožňují lampu snadno přenášet a umístit přesně tam, kde potřebujete příjemné světlo.Klíčové vlastnosti BRILONER LED stolní lampy Teplé bílé světlo: Světelná teplota 2700 K zajišťuje útulnou atmosféru. Dotykové ovládání: Lampu jednoduše zapnete, vypnete a stmíváte pomocí dotyku. Tři úrovně stmívání: Vyberte si intenzitu světla (20 %, 50 %, 100 %) dle aktuální potřeby. Odolnost proti stříkající vodě: Díky krytí IP44 je lampa vhodná také na balkon či terasu. Dlouhá výdrž akumulátoru: Až 15 hodin provozu na jedno nabití, dobití trvá přibližně 2,5 hodiny (nabíjení přes USB-C kabel, který je součástí balení). Praktický dekorativní kovový koš: Součástí je elegantní kovový držák, který zvýrazní design lampy.Všestranné využití doma i venkuTato přenosná LED lampa je skvělou volbou pro osvětlení stolku na balkoně, na terase, při grilování, ale i jako noční světlo do ložnice, dekorativní prvek do obýváku či dětského pokoje. Díky ochraně proti stříkající vodě (IP44) ji snadno využijete i venku, například při kempování.Technické parametry Příkon: 2 W Světelný tok: 150 lm Teplota světla: 2700 K (teplá bílá) Krytí: IP44 (vhodné i pro venkovní použití, chráněno proti stříkající vodě) Rozměry: Ø 13 cm, výška 13,5 cm Doba provozu na 1 nabití: až 15 hodin Doba nabíjení: cca 2,5 hodiny (USB-C)Tipy pro dlouhou životnost akumulátoruPro maximální životnost baterie doporučujeme lampu pravidelně dobíjet – ideálně po každém použití.Bezpečnostní pokyny Používejte lampu pouze v souladu s návodem k použití a umisťujte ji vždy na rovný, suchý povrch. Vyvarujte se kontaktu lampy s vodou a jinými tekutinami. Nedotýkejte se světelného zdroje během provozu – může být zahřátý. Nikdy se nedívejte přímo do světelného zdroje. V případě poškození napájecího kabelu či lampy přestaňte výrobek používat a kontaktujte servis. Nabíjejte pouze přiloženým USB-C kabelem.Dopřejte svému domovu moderní a flexibilní osvětleníBRILONER LED nabíjecí stolní lampa nabízí kombinaci elegantního designu, pohodlného dotykového ovládání a odolnosti vůči nepřízni počasí. Vytvořte si atmosféru přesně podle svých představ – ať už doma, na zahradě, nebo na cestách.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
725

Často kladené otázky k BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015


❓ Kolik stojí BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015?

Produkt BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 můžete zakoupit již od 725Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015?

Produkt BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají BRILONER LED nabíjecí stolní lampa, 13 cm, 2W, 150lm černá-zlatá BRILO 7479015 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další led stolní lampy do ložnice podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší led stolní lampy do ložnice.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení do ložnice stolní lampy do ložnice led s podle ceny


Hledáte další výrobky od značky briloner?


Od značky briloner máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od briloner.