Menu

Dětské nástěnné světlo MOON Candellux

58 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Neobvyklé, originální bílé nástěnné svítidlo s ohýbaným skleněným stínidlem, kterého si svou texturou všimne každý. Svítidlo je skvělou volbou zejména pro dětské nebo teenagerské pokoje, kde jeho design přinese do prostoru hravou... Celý popis

Informace o produktu Dětské nástěnné světlo MOON Candellux

Na níže uvedených eshopech se prodává Dětské nástěnné světlo MOON Candellux a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Dětské nástěnné světlo MOON Candellux v akci?


58 Kč



Produkt Dětské nástěnné světlo MOON Candellux z kategorie Osvětlení si můžete zakoupit například v internetovém obchodě InPostele.cz za cenu 58 Kč.

Informace o Dětské nástěnné světlo MOON Candellux


Neobvyklé, originální bílé nástěnné svítidlo s ohýbaným skleněným stínidlem, kterého si svou texturou všimne každý. Svítidlo je skvělou volbou zejména pro dětské nebo teenagerské pokoje, kde jeho design přinese do prostoru hravou a veselou atmosféru. Stínidlo je zdobené zajímavým bílým obrázkem měsíce a hvězd. Balení neobsahuje žárovky.  Barva: modrá / bílámodrá / žlutážlutá / bílá Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná. Materiál: sklo / kov Rozměry:šířka: 30 cmhloubka: 9 cmvýška: 15 cm závit pro žárovku: E27napětí: 230V / 50Hz Hmotnost:0,5 kg

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
58

Často kladené otázky k Dětské nástěnné světlo MOON Candellux


❓ Kolik stojí Dětské nástěnné světlo MOON Candellux?

Produkt Dětské nástěnné světlo MOON Candellux můžete zakoupit již od 58Kč v eshopu InPostele.cz

❓ Kde koupit Dětské nástěnné světlo MOON Candellux?

Produkt Dětské nástěnné světlo MOON Candellux si můžete zakoupit například v eshopu InPostele.cz

❓ Je Dětské nástěnné světlo MOON Candellux skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Dětské nástěnné světlo MOON Candellux skladem. Podívat se můžete třeba na eshop InPostele.cz


Vyhledávejte další osvětlení podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší osvětlení.

Dále pro Vás máme osvětlení podle ceny


Hledáte další výrobky od značky candellux lighting?


Od značky candellux lighting máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od candellux lighting.