Menu

Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm

1 042 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Učiňte dětský pokoj zářivým a zábavným s dětským kobercem s městem Play 2902 green. Tento kvalitní kusový koberec je navržen s láskou k dětem, nabízí výrazné motivy celého města se silnicemi, obchodem, školou a vlakovým nádražím.... Celý popis

Informace o produktu Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm

Na níže uvedených eshopech se prodává Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm v akci?


1 042 Kč



Produkt Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm z kategorie Koberce a koberečky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě KoberceKK.cz za cenu 1 042 Kč.

Informace o Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm


Učiňte dětský pokoj zářivým a zábavným s dětským kobercem s městem Play 2902 green. Tento kvalitní kusový koberec je navržen s láskou k dětem, nabízí výrazné motivy celého města se silnicemi, obchodem, školou a vlakovým nádražím. Pestré motivy jistě rozzáří každý dětský pokoj. Vysoce odolný materiál polyamid zaručuje, že koberec bude dlouho vypadat jako nový, i když se na něm bude odehrávat jízda s autíčky den co den. Snadná údržba a protiskluzový podklad dělají z tohoto koberce praktického společníka pro každé dětské dobrodružství. Navíc světle zelená barva uklínuje mysl a přináší jasnou a pozitivní energii do každého prostoru. Koberec se hodí jak do dětského pokoje, tak do herny nebo s ním můžete vytyčit dětskou plochu v koutku obývacího pokoje.Každý rodič ocení dětské koberce z kolekce Play nejen pro jejich nízkou cenu, ale také pro jejich nenáročnou údržbu. Gumový podklad zajišťuje bezpečnost a obšití zajistí dlouhou životnost proti třepení, strojně dělaný design s čistými liniemi umožňuje snadné začle...

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 042

Často kladené otázky k Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm


❓ Kolik stojí Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm?

Produkt Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm můžete zakoupit již od 1 042Kč v eshopu KoberceKK.cz

❓ Kde koupit Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm?

Produkt Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm si můžete zakoupit například v eshopu KoberceKK.cz

❓ Je Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Dětský koberec Play 2902 green - autodráha 100x150 cm skladem. Podívat se můžete třeba na eshop KoberceKK.cz


Vyhledávejte další koberce a koberečky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší koberce a koberečky.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky koberce a koberečky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky ayyildiz koberce?


Od značky ayyildiz koberce máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od ayyildiz koberce.