Menu

EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515

939 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stolní lampa TOWNSHENDStolní lampa TOWNSHEND je tvořena dřevěným trámkem, který je kombinován s černými objímkami pro žárovky. Díky jednoduchému ovinutí lze tyto objímky zavěsit do různé výšky. Stolní lampa s poutavou kombinací... Celý popis

Informace o produktu EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515

Na níže uvedených eshopech se prodává EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 v akci?


939 Kč



Produkt EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 z kategorie Dřevěné stolní lampy do ložnice si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 939 Kč.

Informace o EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515


Stolní lampa TOWNSHENDStolní lampa TOWNSHEND je tvořena dřevěným trámkem, který je kombinován s černými objímkami pro žárovky. Díky jednoduchému ovinutí lze tyto objímky zavěsit do různé výšky. Stolní lampa s poutavou kombinací materiálů, jako je borovicové dřevo v FSC kvalitě a kov, se bez problémů začlení do trendů jako je vintage a industriální styl. Nabízí moderní osvětlení pro každý prostor – ať už se jedná o obývací pokoj nebo pracovnu. Zobrazená filamentová žárovka není součástí dodávky. Lampa je vhodná pro jakoukoliv žárovku s paticí E27.Video ukázka

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
939 Kč

Často kladené otázky k EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515


❓ Kolik stojí EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515?

Produkt EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 můžete zakoupit již od 939Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515?

Produkt EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají EGLO Stolní svítidlo TOWNSHEND EGLO 43515 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další dřevěné stolní lampy do ložnice podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší dřevěné stolní lampy do ložnice.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení do ložnice stolní lampy do ložnice dřevě podle ceny


Hledáte další výrobky od značky eglo?


Od značky eglo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od eglo.