Menu

EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101

1 990 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Venkovní kulové svítidlo MONTEROLOVenkovní svítidlo MONTEROLO se vyznačuje svým kulovitým bílým tělem z plastu, které zajišťuje moderní a čistý vzhled. Toto svítidlo je prachotěsné a chráněné proti stříkající vodě (IP65), což... Celý popis

Informace o produktu EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101

Na níže uvedených eshopech se prodává EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 v akci?


1 990 Kč



Produkt EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 z kategorie Stojací lampy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 1 990 Kč.

Informace o EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101


Venkovní kulové svítidlo MONTEROLOVenkovní svítidlo MONTEROLO se vyznačuje svým kulovitým bílým tělem z plastu, které zajišťuje moderní a čistý vzhled. Toto svítidlo je prachotěsné a chráněné proti stříkající vodě (IP65), což umožňuje jeho bezpečné použití ve venkovním prostředí. Díky minimalistickému designu a velikosti 30 cm poskytuje dekorativní osvětlení v jakémkoli moderním venkovním prostoru – ať už na zahradě, nebo na terase. Moderní kulový design Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě (IP65) Vhodné pro zahrady a terasy Světelný zdroj není součástí balení Kompatibilní s jakýmkoli světelným zdrojem s paticí E27Svítidlo MONTEROLO je ideální volbou pro ty, kteří hledají stylové a funkční řešení pro osvětlení venkovních prostor.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 990

Často kladené otázky k EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101


❓ Kolik stojí EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101?

Produkt EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 můžete zakoupit již od 1 990Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101?

Produkt EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají EGLO Venkovní stojací svítidlo MONTEROLO 98101 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další stojací lampy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší stojací lampy.

Dále pro Vás máme venkovní osvětlení terasy a balkónu stojací lampy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky eglo?


Od značky eglo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od eglo.