Menu

FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou

5 180 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Závěsné svítidlo FARO MAMBO 450 – černá/ratan s dekorativním přírodním akcentemZávěsné svítidlo FARO MAMBO 450 v elegantní kombinaci černé oceli a přírodního ratanu je dokonalou volbou pro každý moderní i boho interiér. Díky... Celý popis

Informace o produktu FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou

Na níže uvedených eshopech se prodává FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou v akci?


5 180 Kč



Produkt FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou z kategorie Skandinávská závěsná svítidla do chodby si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 5 180 Kč.

Informace o FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou


Závěsné svítidlo FARO MAMBO 450 – černá/ratan s dekorativním přírodním akcentemZávěsné svítidlo FARO MAMBO 450 v elegantní kombinaci černé oceli a přírodního ratanu je dokonalou volbou pro každý moderní i boho interiér. Díky svému průměru 450 mm vynikne nad jídelním stolem, v obývacím pokoji nebo ložnici. Praktická zástrčka umožňuje snadné zapojení bez nutnosti zásahu do elektroinstalace. Kvalitní materiály a precizní zpracování zajišťují dlouhou životnost a nadčasový vzhled.Design a funkčnost – spojení přírody a industriálního styluStínidlo z pravého ratanu propouští jemné, rozptýlené světlo a vytváří útulnou atmosféru. Černá ocelová konstrukce podtrhuje moderní charakter a dodává svítidlu stabilitu. Svítidlo je vybaveno jednou paticí E27, díky čemuž můžete volit širokou škálu žárovek dle vlastních preferencí – od klasických až po úsporné LED zdroje. Průměr: 450 mm Výška: 5358 mm (včetně kabelu) Materiál: ocel, ratan Barva: černá konstrukce, přírodní ratan Patice: E27 (max. 15W, žárovka není součástí balení) Ochrana: IP20 (vhodné do interiérů) Třída ochrany: II Hmotnost: 830 g Napětí: 220–240 V Počet světelných zdrojů: 1Doporučení pro použití a tipyDíky autentickému ratanu a minimalistickému designu je FARO MAMBO 450 ideální do obývacích pokojů, ložnic, jídelen nebo i kaváren. Doporučujeme kombinovat s teplou LED žárovkou pro maximální útulnost a energetickou úsporu. Díky závěsu se zástrčkou lze svítidlo snadno instalovat i bez zásahu do stropní elektroinstalace – stačí zapojit do zásuvky a umístit na požadované místo.Trust badges & garance Certifikace: CE Záruka: 2 rokyČasto kladené otázky (FAQ) Lze zkracovat závěsný kabel? Ano, délku závěsu lze upravit dle potřeby při montáži. Jakou žárovku zvolit pro maximální úsporu? Doporučujeme použít LED žárovku s paticí E27 a příkonem do 15W. Úsporná LED žárovka poskytne dostatek světla a výrazně sníží spotřebu energie.Vneste do svého domova atmosféru přírody se stylovým svítidlem FARO MAMBO 450!

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
5 180

Často kladené otázky k FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou


❓ Kolik stojí FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou?

Produkt FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou můžete zakoupit již od 5 180Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou?

Produkt FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají FARO MAMBO 450 závěsné svítidlo, černá/ratan, pr.450 se zástrčkou skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další skandinávská závěsná svítidla do chodby podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší skandinávská závěsná svítidla do chodby.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení chodby závěsná svítidla do chodby skandi podle ceny


Hledáte další výrobky od značky faro?


Od značky faro máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od faro.