Menu

GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo

416 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stropní svítidlo GLOBO CALIMERO 40000 – Nadčasová elegance a variabilita pro každý interiérStropní svítidlo GLOBO CALIMERO 40000 je ztělesněním moderní jednoduchosti a funkčnosti. Díky kombinaci bílého kovu a dekorativního opálového... Celý popis

Informace o produktu GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo

Na níže uvedených eshopech se prodává GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo v akci?


416 Kč



Produkt GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo z kategorie Klasická stropní svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 416 Kč.

Informace o GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo


Stropní svítidlo GLOBO CALIMERO 40000 – Nadčasová elegance a variabilita pro každý interiérStropní svítidlo GLOBO CALIMERO 40000 je ztělesněním moderní jednoduchosti a funkčnosti. Díky kombinaci bílého kovu a dekorativního opálového skla s jemným vzorem působí elegantně a zároveň nenápadně, což z něj činí ideální volbu pro různé typy interiérů – od obývacích pokojů přes ložnice až po chodby. Rozměr 250x250 mm a nízká výška 60 mm zajišťuje, že svítidlo nepůsobí rušivě ani v místnostech s nižšími stropy.Design a materiály Materiál: Kov (bílý), opálové vzorované sklo Rozměry: 250 x 250 x 60 mm Barva: Bílá / opálVzorované opálové sklo tlumí přímé světlo, eliminuje oslnění a poskytuje měkké, příjemné osvětlení, které vynikne v jakémkoliv prostoru.Technické specifikace Patice: E27 (vyměnitelná žárovka, max. 60 W, 230V) Počet světelných zdrojů: 1 (žárovka není součástí balení) Krytí: IP20 (vhodné do interiéru) Možnost použití LED žárovek: Ano – doporučujeme pro vyšší úsporu energie a delší životnostVolba žárovky závisí zcela na vás – můžete zvolit LED, úspornou i klasickou žárovku. Díky tomu si nastavíte atmosféru přesně dle svých preferencí.Doporučení architektaSvítidlo CALIMERO je ideální volbou do minimalistických interiérů, kde vynikne jeho čistý tvar i jemný vzor skla. Hodí se také do menších prostor, kde oceníte jeho kompaktní rozměry. Pro maximální úsporu energie doporučuji použít kvalitní LED žárovku s teplotou chromatičnosti 2700–3000K, která vytvoří příjemné teplé světlo.Trust badges & garance Životnost LED žárovky: až 30 000 h (v závislosti na zvoleném světelném zdroji) Záruka: 2 roky Certifikace: CENejčastější dotazy (FAQ) Jakou žárovku zvolit pro maximální úsporu? Nejlepší volbou je LED žárovka s paticí E27 a příkonem do 10 W (ekvivalent 60 W klasické žárovky). LED žárovky mají nízkou spotřebu, dlouhou životnost a umožňují volbu odstínu světla. Lze svítidlo použít i v koupelně? Svítidlo má krytí IP20, je určeno pouze do vnitřních, suchých prostor. Pro koupelnu doporučujeme svítidla s vyšším stupněm krytí (IP44 a více).Vyberte si stropní svítidlo GLOBO CALIMERO 40000 a dopřejte svému interiéru harmonické světlo s dlouhou životností a nadčasovým designem.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
416

Často kladené otázky k GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo


❓ Kolik stojí GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo?

Produkt GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo můžete zakoupit již od 416Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo?

Produkt GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají GLOBO CALIMERO 40000 Stropní svítidlo skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další klasická stropní svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší klasická stropní svítidla.

Dále pro Vás máme svítidla interiérová svítidla stropní svítidla klasická stropní podle ceny


Hledáte další výrobky od značky globo?


Od značky globo máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od globo.