Menu

JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada

1 250 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin, 1 ml, Aroma difuzéry s náplní Vůně do bytu, Speciální příležitosti si žádají speciální dárečky, ať už si jimi chcete udělat radost vy sami nebo potěšit své blízké. Dárková sada JOIK Home... Celý popis

Informace o produktu JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada

Na níže uvedených eshopech se prodává JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada v akci?


1 250 Kč



Produkt JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Notino.cz za cenu 1 250 Kč.

Informace o JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada


JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin, 1 ml, Aroma difuzéry s náplní Vůně do bytu, Speciální příležitosti si žádají speciální dárečky, ať už si jimi chcete udělat radost vy sami nebo potěšit své blízké. Dárková sada JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin v sobě ukrývá pečlivě vybranou a s láskou sestavenou kombinaci vůní a kosmetických produktů, které zaručeně vykouzlí úsměv na tváří vám či vašim blízkým, ať už se vrhnete do jejich zkoumání naráz, nebo je budete otevírat postupně v průběhu celého měsíce. Sada obsahuje: JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin vonná svíčka 150 g JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin aroma difuzér

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 250

Často kladené otázky k JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada


❓ Kolik stojí JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada?

Produkt JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada můžete zakoupit již od 1 250Kč v eshopu Notino.cz

❓ Kde koupit JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada?

Produkt JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada si můžete zakoupit například v eshopu Notino.cz

❓ Je JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají JOIK Home & Spa Grapefruit & Mandarin dárková sada skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Notino.cz


Vyhledávejte další podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší .

Dále pro Vás máme dům a zahrada bytové doplňky a dekorace domácí vůně svíčky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky joik?


Od značky joik máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od joik.