Menu

MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G

19 133 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Luxusní stropní svítidlo MAYTONI Facet MOD094CL-06G – Designová elegance pro váš interiérStropní svítidlo MAYTONI Facet MOD094CL-06G je výsledkem práce předních designérů, kteří exkluzivně pro značku MAYTONI navrhli tento unikátní... Celý popis

Informace o produktu MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G

Na níže uvedených eshopech se prodává MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G v akci?


19 133 Kč



Produkt MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G z kategorie Klasická stropní svítidla do chodby si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 19 133 Kč.

Informace o MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G


Luxusní stropní svítidlo MAYTONI Facet MOD094CL-06G – Designová elegance pro váš interiérStropní svítidlo MAYTONI Facet MOD094CL-06G je výsledkem práce předních designérů, kteří exkluzivně pro značku MAYTONI navrhli tento unikátní kousek. Svítidlo zaujme na první pohled svou luxusní kombinací broušeného skla a kovu ve zlaté barvě, což přináší do vašeho interiéru výjimečnou atmosféru plnou elegance a lesku.Klíčové vlastnosti svítidla Design by MAYTONI – jedinečný charakter, exkluzivní vzhled a precizní zpracování. Průměr svítidla: 486 mm, ideální pro prostorné obývací pokoje, jídelny nebo reprezentativní haly. Materiál: kvalitní kov a dekorativní broušené sklo zajišťující nádherné světelné efekty. Barva: elegantní zlatá v kombinaci s transparentními prvky skla. Počet světelných zdrojů: 6 x E14 (žárovky nejsou součástí balení, doporučujeme LED pro maximální úsporu a dlouhou životnost). Příkon jednoho světelného zdroje: až 60W, celkový příkon až 360W. Stupeň krytí: IP20 – vhodné pro interiéry. Hmotnost: 7,12 kg – bytelná konstrukce podtrhuje kvalitu provedení.Doporučení architektaSvítidlo Facet je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení moderního luxusu s nadčasovou elegancí. Skvěle vynikne ve větších místnostech s vyššími stropy, kde v kombinaci s dalšími prvky v teplých metalických tónech dokáže vytvořit harmonický a reprezentativní prostor. Doporučujeme kombinovat s dalšími svítidly z kolekce Facet pro maximální efekt.Trust badges & garance Životnost: až 30 000 hodin (při použití kvalitních LED žárovek) Záruka: 2 roky Certifikace: CE, RoHSČasto kladené otázky (FAQ) Lze použít LED žárovky? Ano, doporučujeme použití moderních LED žárovek s paticí E14 pro maximální úsporu energie a dlouhou životnost svítidla. Je možné svítidlo stmívat? Ano, pokud použijete stmívatelné žárovky a vhodný stmívač, lze svítidlo využít i v režimu stmívání.Vyberte si svítidlo MAYTONI Facet MOD094CL-06G a proměňte svůj domov v prostor, kde se snoubí funkčnost s neodolatelným designem!

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
19 133

Často kladené otázky k MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G


❓ Kolik stojí MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G?

Produkt MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G můžete zakoupit již od 19 133Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G?

Produkt MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají MAYTONI Stropní svítidlo Facet MOD094CL-06G skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další klasická stropní svítidla do chodby podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší klasická stropní svítidla do chodby.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení chodby stropní svítidla do chodby klasic podle ceny


Hledáte další výrobky od značky maytoni?


Od značky maytoni máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od maytoni.