Menu

Náhradní žárovka 32W

79 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Svítivost: 1.800 LMŽivotnost žárovky 8.000hŽárovka: PL 3UObjímka žárovky: P4G01Energetická třída A Celý popis

Informace o produktu Náhradní žárovka 32W

Na níže uvedených eshopech se prodává Náhradní žárovka 32W a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Náhradní žárovka 32W v akci?


79 Kč



Produkt Náhradní žárovka 32W z kategorie Žárovky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě EoShop.cz za cenu 79 Kč.

Informace o Náhradní žárovka 32W


Svítivost: 1.800 LMŽivotnost žárovky 8.000hŽárovka: PL 3UObjímka žárovky: P4G01Energetická třída A

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
79

Často kladené otázky k Náhradní žárovka 32W


❓ Kolik stojí Náhradní žárovka 32W?

Produkt Náhradní žárovka 32W můžete zakoupit již od 79Kč v eshopu EoShop.cz

❓ Kde koupit Náhradní žárovka 32W?

Produkt Náhradní žárovka 32W si můžete zakoupit například v eshopu EoShop.cz

❓ Je Náhradní žárovka 32W skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Náhradní žárovka 32W skladem. Podívat se můžete třeba na eshop EoShop.cz


Vyhledávejte další Žárovky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší Žárovky.

Dále pro Vás máme dům a zahrada osvětlení Žárovky a svítivky Žárovky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky powerplus?


Od značky powerplus máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od powerplus.