Menu

Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová

2 695 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stojací lampa Lambader potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem... Celý popis

Informace o produktu Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová

Na níže uvedených eshopech se prodává Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová v akci?


2 695 Kč



Produkt Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová z kategorie Stojací lampy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 2 695 Kč.

Informace o Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová


Stojací lampa Lambader potěší všechny milovníky originálních a jedinečných dekorativních prvků interiérového designu. Je ideálním zdrojem dostatečného světla při večerní relaxaci a navíc bude velmi originálním a dominantím prvkem obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny. Lampa bude dokonale ladit s dekorem v industriálním či moderním stylu. Tělo je z kvalitního dřeva a je doplněno o módní látkové stínidlo. Tlačítko zapnutí/vypnutí se nachází na kabelu. Lambader je určena pro žárovku s paticí E27, příkonem maximálně 60 W a napětím okolo 220-240 V.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 695

Často kladené otázky k Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová


❓ Kolik stojí Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová?

Produkt Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová můžete zakoupit již od 2 695Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová?

Produkt Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Opviq Stojací lampa Lambader 160 cm hnědá/béžová skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz


Vyhledávejte další stojací lampy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší stojací lampy.

Dále pro Vás máme heureka.czbydlení a doplňkyosvětlení stojací lampy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky opviq?


Od značky opviq máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od opviq.