Menu

Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá

519 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stolní lampa Ronno v moderním stylu může být útulným kusem nábytku v obývacím pokoji nebo ložnici. Díky malé náročnosti na prostor lze snadno umístit na noční stolek nebo na nižší stolek. Černá lampa vyrobená z kovu je doplněna... Celý popis

Informace o produktu Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá

Na níže uvedených eshopech se prodává Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá v akci?


519 Kč



Produkt Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá z kategorie Lampičky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě 4Home.cz za cenu 519 Kč.

Informace o Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá


Stolní lampa Ronno v moderním stylu může být útulným kusem nábytku v obývacím pokoji nebo ložnici. Díky malé náročnosti na prostor lze snadno umístit na noční stolek nebo na nižší stolek. Černá lampa vyrobená z kovu je doplněna o cylindrické, barevné skleněné stínítko, přes které až podezřele filtruje světlo zevnitř lampy. Ronno se spínačem lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, objímka typu E27. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Rozměry stolní lampy: průměr 90 mm, výška 295 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
519

Často kladené otázky k Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá


❓ Kolik stojí Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá?

Produkt Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá můžete zakoupit již od 519Kč v eshopu 4Home.cz

❓ Kde koupit Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá?

Produkt Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá si můžete zakoupit například v eshopu 4Home.cz

❓ Je Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Rabalux 74050 stolní lampa Ronno, černá skladem. Podívat se můžete třeba na eshop 4Home.cz


Vyhledávejte další lampičky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lampičky.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky osvětlení lampičky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky rabalux?


Od značky rabalux máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od rabalux.