Menu

Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322

214 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Bodové svítidlo Rabalux Konrad GU10 MAX 50W černá – flexibilní a spolehlivé osvětlení pro moderní interiérBodové svítidlo Rabalux Konrad je ideální volbou pro ty, kdo hledají funkční a stylové osvětlení s důrazem na jednoduchý,... Celý popis

Informace o produktu Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322

Na níže uvedených eshopech se prodává Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 v akci?


214 Kč



Produkt Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 z kategorie Moderní nástěnná svítidla do chodby si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 214 Kč.

Informace o Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322


Bodové svítidlo Rabalux Konrad GU10 MAX 50W černá – flexibilní a spolehlivé osvětlení pro moderní interiérBodové svítidlo Rabalux Konrad je ideální volbou pro ty, kdo hledají funkční a stylové osvětlení s důrazem na jednoduchý, standardní design. Díky svému tradičnímu provedení v černé barvě se snadno začlení do jakéhokoli interiéru – od obývacího pokoje přes ložnici až po chodbu. Robustní kovová konstrukce a pohyblivá hlava umožňují nasměrovat světelný paprsek přesně tam, kde ho potřebujete.Vlastnosti a výhody svítidla Konrad Flexibilní směrování světla: Pohyblivá hlava umožňuje přesné nastavení svitu podle vašich potřeb. Univerzální použití: Vhodné na stěnu i strop – do ložnice, chodby, pracovny nebo obývacího pokoje. Klasická černá barva: Elegantní matný povrch podtrhuje čistý a moderní vzhled svítidla. Kompatibilita s úspornými žárovkami: Patice GU10 umožňuje použití jak klasických halogenových, tak moderních LED žárovek do 50 W. Kovové tělo: Pro dlouhou životnost a snadnou údržbu.Technické parametry Typ: Bodové svítidlo Patice: GU10 (zdroj není součástí balení) Příkon: max. 50 W Napětí: 230 V, 50 Hz Stupeň krytí: IP20 (vhodné pro interiér) Materiál: Kov Barva: Černá Rozměry: Výška 105 mm, délka 80 mm, vzdálenost od stěny 105 mm Hmotnost: 200 gDoporučení architektaPro dosažení útulné atmosféry doporučujeme do svítidla zvolit LED žárovku s teplou bílou barvou světla (2700–3000 K). Tento typ světla je ideální pro relaxační prostory, jako je ložnice nebo obývací pokoj. Bodová světla lze také jednoduše kombinovat do sestav, a vytvořit tak funkční zónové osvětlení dle vašich potřeb.Trust badges & garance Záruka: 2 roky Certifikace: CE Životnost: Závisí na použité žárovce (např. LED až 30 000 hodin)FAQ – nejčastější dotazy Jaký typ žárovky je nejvhodnější? Doporučujeme LED žárovky GU10 pro maximální úsporu energie a dlouhou životnost. Vyberte teplotu světla dle účelu místnosti. Lze směr svícení měnit? Ano, hlava svítidla je pohyblivá a snadno nastavíte požadovaný směr osvětlení.Bodové svítidlo Rabalux Konrad je skvělou investicí do kvalitního, variabilního a esteticky čistého osvětlení vašeho domova.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
214

Často kladené otázky k Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322


❓ Kolik stojí Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322?

Produkt Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 můžete zakoupit již od 214Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322?

Produkt Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Rabalux bodové svítidlo Konrad GU10 MAX 50W černá 5322 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další moderní nástěnná svítidla do chodby podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší moderní nástěnná svítidla do chodby.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení chodby nástěnná svítidla do chodby moder podle ceny


Hledáte další výrobky od značky rabalux?


Od značky rabalux máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od rabalux.