Menu

Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048

302 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Rabalux Kobald – Minimalistické stropní svítidlo pro moderní interiéryStropní svítidlo Rabalux Kobald GU10 1x MAX 42W v matné bílé představuje dokonalé spojení minimalistického designu, funkčnosti a flexibility. Je ideální volbou pro... Celý popis

Informace o produktu Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048

Na níže uvedených eshopech se prodává Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 v akci?


302 Kč



Produkt Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 z kategorie Moderní stropní svítidla do chodby si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 302 Kč.

Informace o Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048


Rabalux Kobald – Minimalistické stropní svítidlo pro moderní interiéryStropní svítidlo Rabalux Kobald GU10 1x MAX 42W v matné bílé představuje dokonalé spojení minimalistického designu, funkčnosti a flexibility. Je ideální volbou pro osvětlení obývacích pokojů, ložnic, chodeb či pracoven, kde vynikne čistým tvarem a nenápadným vzhledem. Cylindrické tělo z kvalitního hliníku a kovu podtrhuje decentní charakter tohoto svítidla, které se snadno začlení do jakéhokoliv moderního interiéru.Proč zvolit stropní svítidlo Kobald? Minimalistický design – Matná bílá a čisté linie podtrhnou vzdušnost a eleganci prostoru. Flexibilní orientace světla – Úhel paprsku lze změnit o 15°, což umožňuje snadné nasměrování světla tam, kde jej skutečně potřebujete. Vysoká variabilita instalace – Svítidlo je vhodné instalovat samostatně i v sestavách, podle požadavků na intenzitu a rozmístění osvětlení. Možnost volby žárovky – Typ patice GU10 umožňuje volbu LED i halogenových žárovek až do 42 W. Světelný zdroj není součástí balení, takže si můžete zvolit teplotu a intenzitu světla dle potřeby – od teplé až po studenou bílou.Technické parametry Typ: Přisazené stropní svítidlo Příkon: max. 42 W Patice: GU10 Materiál: Hliník / kov Barva: Matná bílá Průměr: 90 mm Výška: 105 mm Hmotnost: 325 g Stupeň krytí: IP20 (vhodné do suchých interiérů) Stupeň ochrany: I Napětí: 230 V / 50 HzDoporučení architektaTento typ stropního svítidla v jednoduchém válcovém provedení je skvělý do místností, kde chcete docílit nerušivého, ale přesto efektivního osvětlení. Skvěle vynikne v sestavách, například v řadě nad kuchyňským pultem, chodbou či jako hlavní osvětlení pracovny. Díky možnosti směrování paprsku můžete snadno zvýraznit konkrétní zónu v interiéru, obrazy či dekorace.Trust badges & garance Záruka: 2 roky Certifikace: CE Životnost světelného zdroje: dle zvolené žárovky (doporučujeme LED s životností 25 000–30 000 h)Nejčastější dotazy (FAQ) Lze použít LED žárovku? Ano, svítidlo je kompatibilní se všemi žárovkami GU10, včetně úsporných LED žárovek s nízkou spotřebou a dlouhou životností. Je možné upravit směr světelného paprsku? Ano, úhel paprsku lze změnit o 15°, což umožňuje nasměrování světla podle aktuální potřeby.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
302

Často kladené otázky k Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048


❓ Kolik stojí Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048?

Produkt Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 můžete zakoupit již od 302Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048?

Produkt Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Rabalux stropní svítidlo Kobald GU10 1x MAX 42W matná bílá 2048 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další moderní stropní svítidla do chodby podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší moderní stropní svítidla do chodby.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení chodby stropní svítidla do chodby modern podle ceny


Hledáte další výrobky od značky rabalux?


Od značky rabalux máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od rabalux.