Menu

Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452

671 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Rabalux Batten Light LED 30W 1452 – Funkční podlinkové svítidlo s dlouhou životnostíPodlinkové svítidlo Rabalux Batten Light LED 30W 1452 je ideální volbou pro moderní i klasické kuchyně, kde je zapotřebí intenzivní a rovnoměrné osvětlení... Celý popis

Informace o produktu Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452

Na níže uvedených eshopech se prodává Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 v akci?


671 Kč



Produkt Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 z kategorie Přisazená svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 671 Kč.

Informace o Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452


Rabalux Batten Light LED 30W 1452 – Funkční podlinkové svítidlo s dlouhou životnostíPodlinkové svítidlo Rabalux Batten Light LED 30W 1452 je ideální volbou pro moderní i klasické kuchyně, kde je zapotřebí intenzivní a rovnoměrné osvětlení pracovní plochy. Jeho funkční design a neutrální bílá barva zajišťují maximální univerzálnost a nenápadnost v jakémkoliv interiéru.Vlastnosti a výhody svítidla Výkon: 30 W s vysokým světelným tokem 2400 lm – perfektní pro detailní osvětlení pracovní plochy. Barva světla: 4000 K – přirozené bílé světlo pro pohodlnou a efektivní práci. Rozměry: délka 900 mm, výška 70 mm, vzdálenost od stěny/podhledu 22 mm, hmotnost 320 g. Materiál: kvalitní plast – snadná údržba a dlouhá životnost. Stupeň krytí: IP20 – vhodné do interiéru bez zvýšené vlhkosti. Energetická třída: F – moderní LED technologie s úsporou energie. Montáž: jednoduchá instalace pod linku nebo nad pracovní desku.Proč zvolit Rabalux Batten Light LED? Univerzální použití v kuchyni, dílně či kanceláři Okamžitý start bez blikání Stálá a příjemná barva světla pro každodenní činnosti Nízké provozní náklady díky LED technologiiTrust badges & garance Životnost: 20 000 hodin provozu Záruka: 5 let Certifikace: CE – splňuje evropské standardy bezpečnosti a kvalityDoporučení interiérového architektaPodlinkové svítidlo Rabalux Batten Light LED doporučuji všude tam, kde potřebujete jasné a rovnoměrné osvětlení bez zbytečných stínů. Díky neutrální bílé barvě světla (4000 K) nezkresluje barvy potravin ani materiálů a podporuje soustředění při práci. Je ideální pro dlouhé kuchyňské linky i pracovní stoly v dílnách, kde oceníte jeho spolehlivost a jednoduchý design.Technické parametry Příkon: 30 W Světelný tok: 2400 lm Barva světla: 4000 K (neutrální bílá) Napětí: 230V, 50Hz Materiál: plast Stupeň ochrany: IP20 Rozměry: 900 × 70 × 22 mm Hmotnost: 320 gNejčastější dotazy (FAQ) Lze zkracovat závěs nebo délku svítidla? Ne, svítidlo má pevně danou délku 900 mm a není možné jej zkracovat. Je světelný zdroj součástí balení? Ano, moderní LED modul je již integrován a není třeba dokupovat žárovku.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
671

Často kladené otázky k Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452


❓ Kolik stojí Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452?

Produkt Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 můžete zakoupit již od 671Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452?

Produkt Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Rabalux svítidlo pod linku Batten Light LED 30W 1452 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další přisazená svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší přisazená svítidla.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení do ložnice nábytková svítidla přisazená podle ceny


Hledáte další výrobky od značky rabalux?


Od značky rabalux máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od rabalux.