Menu

SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390

21 366 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
BIG WHITE WORKLIGHT 1005390 – Stojací LED svítidlo pro moderní kancelářStojací svítidlo BIG WHITE WORKLIGHT v černé barvě představuje špičkové řešení osvětlení pro kancelářská pracoviště s monitorem. Díky nejnovější LED technologii,... Celý popis

Informace o produktu SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390

Na níže uvedených eshopech se prodává SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 v akci?


21 366 Kč



Produkt SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 z kategorie Klasické stojací lampy do ložnice si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Zarovky.cz za cenu 21 366 Kč.

Informace o SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390


BIG WHITE WORKLIGHT 1005390 – Stojací LED svítidlo pro moderní kancelářStojací svítidlo BIG WHITE WORKLIGHT v černé barvě představuje špičkové řešení osvětlení pro kancelářská pracoviště s monitorem. Díky nejnovější LED technologii, efektivnímu světelnému výkonu a řadě pokročilých funkcí splňuje veškeré aktuální požadavky na pracovní prostředí. Svítidlo bylo navrženo s důrazem na ergonomii, jednoduchou instalaci a dlouhou životnost.Hlavní přednosti svítidla Optimální světelná pohoda: UGR ≤ 19 pro minimalizaci oslnění při práci na PC. Vysoký světelný tok: 7 600 lm zajišťuje dostatečné osvětlení i větších kancelářských prostor. Přirozená barva světla: 4000 K – neutrální bílá pro podporu soustředění a produktivity. Pohybový senzor a ovládání denního světla: Úsporný provoz pomocí automatického zapínání/vypínání a přizpůsobení světelného výkonu dle okolního světla. Stmívatelné provedení: Možnost individuální regulace intenzity osvětlení. Dlouhá životnost: Až 50 000 hodin bez nutnosti výměny LED zdrojů. Jednoduché připojení: Přímé zapojení do sítě (230 V) pomocí napájecího kabelu se zástrčkou.Technické parametry Výška: 1950 mm Šířka: 310 mm Délka: 692 mm Hmotnost: 14,54 kg Úhel svícení: 110° Index podání barev (CRI): Ra ≥ 80 Ochrana: IP20 (vhodné do interiéru) Celkový příkon: 79 W Napětí: 200-240 V Proud: 2000 mA Materiál: hliník Barva: černá (matná) Patice: integrované LED Energetická třída: E (dle štítku EU) Kolekce: WORKLIGHTProč zvolit svítidlo WORKLIGHT?Tento model je ideální volbou pro všechny, kdo hledají profesionální a zároveň úsporné osvětlení do kanceláře. Minimalistický design v černém provedení se hodí do moderních interiérů, zatímco inteligentní funkce zvýší komfort i efektivitu práce. Svítidlo je navrženo tak, aby splňovalo požadavky norem na osvětlení pracovních prostor s počítačovými monitory.Montáž a použitíDíky okamžitému zapojení do zásuvky a vestavěnému LED modulu je instalace tohoto svítidla rychlá a bezproblémová. Údržba je minimální, díky dlouhé životnosti světelného zdroje. Stmívatelnost a senzory zvyšují uživatelský komfort i energetickou efektivitu.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
21 366 Kč

Často kladené otázky k SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390


❓ Kolik stojí SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390?

Produkt SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 můžete zakoupit již od 21 366Kč v eshopu Zarovky.cz

❓ Kde koupit SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390?

Produkt SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 si můžete zakoupit například v eshopu Zarovky.cz

❓ Je SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají SLV BIG WHITE WORKLIGHT stojací svítidlo černé 79 W 4000 K 80° 1005390 skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Zarovky.cz


Vyhledávejte další klasické stojací lampy do ložnice podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší klasické stojací lampy do ložnice.

Dále pro Vás máme dle místnosti osvětlení do ložnice stojací lampy do ložnice klas podle ceny


Hledáte další výrobky od značky slv?


Od značky slv máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od slv.