Menu

Stolní lampa ROMA Dekorhome

6 090 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
RUSTIKÁLNÍ KOUZLO A RUČNÍ PRÁCE Stolní lampa ROMA  je jedinečným kouskem, který do vašeho domova vnese elegantní rustikální nádech. Spojení rámu z oceli a přírodního železného dřeva vytváří harmonickou kombinaci materiálů,... Celý popis

Informace o produktu Stolní lampa ROMA Dekorhome

Na níže uvedených eshopech se prodává Stolní lampa ROMA Dekorhome a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Stolní lampa ROMA Dekorhome v akci?


6 090 Kč



Produkt Stolní lampa ROMA Dekorhome z kategorie Stolní lampy si můžete zakoupit například v internetovém obchodě InPostele.cz za cenu 6 090 Kč.

Informace o Stolní lampa ROMA Dekorhome


RUSTIKÁLNÍ KOUZLO A RUČNÍ PRÁCE Stolní lampa ROMA  je jedinečným kouskem, který do vašeho domova vnese elegantní rustikální nádech. Spojení rámu z oceli a přírodního železného dřeva vytváří harmonickou kombinaci materiálů, kterou ještě umocňuje pečlivá ruční výroba. Každá lampa je originál a umělecký unikát, zatímco stínidlo z vysoce kvalitního lnu zajišťuje měkké, příjemné světlo. Tato kombinace přírodních materiálů a moderního designu dělá z lampy nejen praktický, ale i estetický prvek. NÁMOŘNÍ AKCENTY PRO JEDINEČNOU ATMOSFÉRU Tato stolní lampa je ideální volbou pro ty, kdo chtějí do svého interiéru přidat dotek přírody a námořní inspirace. Masivní železné dřevo propůjčuje lampě hřejivý, přirozený vzhled, zatímco jemné světlo vytváří klidnou a útulnou atmosféru. Ať už ji umístíte na noční stolek, do obývacího pokoje nebo pracovny, lampa vždy zaujme svým šarmem a stylovým provedením. PERFEKTNÍ SPOJENÍ PŘÍRODY A MODERNÍHO DESIGNU Dopřejte svému domovu harmonii, kterou přináší kombinace přírodních materiálů. Stolní lampa ROMA se stane nejen zdrojem světla, ale také výrazným dekorativním prvkem, který zvýrazní váš interiér. Železné dřevo a len společně vytvářejí uvolněnou, domáckou atmosféru, kterou oceníte každý den. Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.   TECHNICKÉ PARAMETRY Barva: přírodní / béžová / černá Materiál: dřevo / látka (len 65% / polester 35%) / ocel Rozměry: šířka: 80 cm hloubka: 20 cmvýška: 62 cmdélka kabelu: 200 cmpatice: 1 x E27 max. 60W   MONTÁŽ Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
6 090

Často kladené otázky k Stolní lampa ROMA Dekorhome


❓ Kolik stojí Stolní lampa ROMA Dekorhome?

Produkt Stolní lampa ROMA Dekorhome můžete zakoupit již od 6 090Kč v eshopu InPostele.cz

❓ Kde koupit Stolní lampa ROMA Dekorhome?

Produkt Stolní lampa ROMA Dekorhome si můžete zakoupit například v eshopu InPostele.cz

❓ Je Stolní lampa ROMA Dekorhome skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Stolní lampa ROMA Dekorhome skladem. Podívat se můžete třeba na eshop InPostele.cz


Vyhledávejte další stolní lampy podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší stolní lampy.

Dále pro Vás máme osvětlení stolní lampy podle ceny


Hledáte další výrobky od značky invicta?


Od značky invicta máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od invicta.