Menu

Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru

1 577 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stolní lampička Nowodvorski HOTEL - novinka 2022 od předního výrobce na svítidla Nowodvorski. Toto svítidlo Nowodvorski je zhotovené v kombinaci chromovaná ocel a textilní stínidlo. Designová lampička využívá jednu klasickou žárovku... Celý popis

Informace o produktu Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru

Na níže uvedených eshopech se prodává Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru v akci?


1 577 Kč



Produkt Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru z kategorie Lampičky si můžete zakoupit například v internetovém obchodě AlfaSvitidla.cz za cenu 1 577 Kč.

Informace o Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru


Stolní lampička Nowodvorski HOTEL - novinka 2022 od předního výrobce na svítidla Nowodvorski. Toto svítidlo Nowodvorski je zhotovené v kombinaci chromovaná ocel a textilní stínidlo. Designová lampička využívá jednu klasickou žárovku E27 s výkonem max. 60 W, která není součástí balení. Světlo je v moderním provedení a v naší nabídce najdete i další svítidla ze série HOTEL - nástěnná svítidla, stojací lampu nebo závěsný lustr. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
1 577

Často kladené otázky k Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru


❓ Kolik stojí Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru?

Produkt Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru můžete zakoupit již od 1 577Kč v eshopu AlfaSvitidla.cz

❓ Kde koupit Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru?

Produkt Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru si můžete zakoupit například v eshopu AlfaSvitidla.cz

❓ Je Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Stolní lampička Nowodvorski 8982 HOTEL ecru skladem. Podívat se můžete třeba na eshop AlfaSvitidla.cz


Vyhledávejte další lampičky podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší lampičky.

Dále pro Vás máme bydlení a doplňky osvětlení lampičky podle ceny


Hledáte další výrobky od značky nowodvorski lighting?


Od značky nowodvorski lighting máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od nowodvorski lighting.