Menu

TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé

855 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Stropní svítidlo BUFFO vyniká jednoduchým stylem a čistou elegancí. Stínidlo je pokryto antistatickým smaltem, který chrání proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Specifikace produktu: Typ svítidla: stropní/visící... Celý popis

Informace o produktu TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé

Na níže uvedených eshopech se prodává TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé v akci?


855 Kč



Produkt TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé z kategorie Závěsná svítidla si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 855 Kč.

Informace o TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé


Stropní svítidlo BUFFO vyniká jednoduchým stylem a čistou elegancí. Stínidlo je pokryto antistatickým smaltem, který chrání proti poškrábání a jinému mechanickému poškození. Specifikace produktu: Typ svítidla: stropní/visící Série: BUFFO Patice: E27 Rozměry: 25x27x100 cm Žárovka není součástí svítidla

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
855

Často kladené otázky k TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé


❓ Kolik stojí TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé?

Produkt TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé můžete zakoupit již od 855Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé?

Produkt TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají TooLight Stropní svítidlo BUFFO bílé skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz


Vyhledávejte další závěsná svítidla podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší závěsná svítidla.

Dále pro Vás máme heureka.czbydlení a doplňkyosvětlenísvítidla závěsná svítidla podle ceny


Hledáte další výrobky od značky toolight?


Od značky toolight máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od toolight.